European Judo Union
 
Polski Związek Judo
 
Warszawsko-Mazowiecki Związek Judo
Uczniowski Klub Judo YUKO Józefów


XI Kuźnia Młodych Talentów

(Józefów 16.12.2017)


Wyniki naszych zawodników:

Tadeusz Leszczuk
   udział, kat. 22kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Stefania Lorek
   miejsce 1, kat. 22kg, walki wygrane/przegrane 3:0

Antek Zawistowski
   miejsce 5, kat. 22kg, walki wygrane/przegrane 2:2

Zygmunt Pielak
   udział, kat. 24kg, walki wygrane/przegrane 0:2

Maciej Pec
   udział, kat. 24kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Grzegorz Łasak
   udział, kat. 24kg, walki wygrane/przegrane 0:2

Wincenty Kobyliński
   udział, kat. 24kg, walki wygrane/przegrane 1:1

Tomek Żaczek
   udział, kat. 24kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Franek Kołodziejczyk
   miejsce 5, kat. 24kg, walki wygrane/przegrane 1:2

Antoni Dworczyk
   miejsce 5, kat. 24kg, walki wygrane/przegrane 2:2

Oliwia Gawłowska
   miejsce 5, kat. 25kg, walki wygrane/przegrane 0:2

Staś Studnikowicz
   udział, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane 0:2

Szymon Szalkowski
   udział, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Józef Szałajko
   udział, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Oliwier Humphreys
   udział, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane 0:2

Tomasz Tumiłowicz
   udział, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Stanisław Mańturzyk
   udział, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Paweł Tumiłowicz
   miejsce 2, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane 3:1

Natasza Związek
   miejsce 3, kat. 26kg, walki wygrane/przegrane 2:2

Ignacy Wilk
   udział, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane 0:2

Piotr Chułerański
   udział, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane 0:2

Ksawery Korzeń
   udział, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane 1:2

Andrzej Bączkiewicz
   udział, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Oskar Sierociński
   udział, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane 2:2

Mateusz Małachowski
   udział, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Xawery Bojemski
   miejsce 2, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane 3:1

Eryk Beroud
   miejsce 5, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane 2:2

Mateusz Witek
   miejsce 5, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane 3:2

Jan Włodarczak
   miejsce 7, kat. 28kg, walki wygrane/przegrane 2:2

Antoni Królikowski
   udział, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Mateusz Kuzioła
   udział, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Dawid Żandar
   udział, kat. 30kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Blanka Borcz
   udział, kat. 31kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Matylda Kownacka
   miejsce 2, kat. 31kg, walki wygrane/przegrane 0:2

Adrian Kondej
   miejsce 2, kat. 31kg, walki wygrane/przegrane 2:1

Antoni Ziółkowski
   udział, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Mikołaj Forytarz
   udział, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane 0:2

Karol Dziadek
   miejsce 5, kat. 32kg, walki wygrane/przegrane 3:2

Jan Pielak
   udział, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Oliwier Gawłowski
   miejsce 3, kat. 33kg, walki wygrane/przegrane 3:1

Jacek Welo-Dębski
   miejsce 3, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane 2:1

Piotr Konopka
   miejsce 5, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane 1:2

Krzyś Kwiatek
   miejsce 5, kat. 34kg, walki wygrane/przegrane 1:2

Jakub Lusa
   miejsce 5, kat. +34kg, walki wygrane/przegrane 1:2

Dominika Majewska
   miejsce 2, kat. 35kg, walki wygrane/przegrane 2:1

Benedykt Oleszczyk
   udział, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Franek Kabulski
   udział, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Jan Kwiecień
   udział, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane 1:2

Mateusz Związek
   miejsce 1, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane 5:0

Tobiasz Duda
   miejsce 5, kat. 36kg, walki wygrane/przegrane 1:2

Lila Pawłowska
   miejsce 5, kat. 37kg, walki wygrane/przegrane 1:2

Aleksander Kowalczyk
   udział, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Maciej Piech
   udział, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane 0:1

Julian Wadych
   miejsce 7, kat. 39kg, walki wygrane/przegrane 1:2

Tosia Jaworska
   miejsce 1, kat. +41kg, walki wygrane/przegrane 2:0

Filomena Ilczyszyn
   miejsce 7, kat. 44kg, walki wygrane/przegrane 0:3

Jakub Wilk
   miejsce 3, kat. 46kg, walki wygrane/przegrane 1:2

Mateusz Popis
   udział, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane 0:2

Leon Wilk
   miejsce 3, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane 3:1

Igor Kulisz
   miejsce 7, kat. 50kg, walki wygrane/przegrane 0:2






Ippon.org.pl
 

 
JudoInfo.pl
 

 
JudoInfo.pl
 

 
JudoStat
 

 

 

 

 

 
1%
 

 

 

 

 

 
facebook
 
UKJ Yuko Józefów ©  2008
Trener: Piotr Głuszyk    784